Бізнес в Україні розвивається навіть в умовах війни, тому, якщо ви теж вирішили займатися підприємництвом, важливо вибрати свою нішу. Від обраного варіанту залежить рівень доходу та інвестицій. Наразі одним з найкращих варіантів можна вважати текстильний бізнес, наприклад, друк на тканинах. Така діяльність на першому етапі потребує лише принтер для друку на тканині, спеціальну плівку та фарби. Тож робити великі вкладення на старті діяльності вам не доведеться.
Які є види обладнання для текстильної промисловості?
Текстильний бізнес доволі широкий. Він охоплює як шиття одягу та взуття, так і його оздоблення. Воно може бути різним: нанесення принтів, вишивки та інших видів прикрас. Компанія Ricoma радить дивитися на текстильну промисловість широко і не обирати якийсь один варіант бізнесу. Ви можете як виробляти текстиль, так і водночас оздоблювати його. Для цього потрібне таке обладнання:
- Швейна машина. Вона може бути електромеханічною, електронною або комп’ютерною. Варто дослідити, який вид машинки підійде саме вам. Зверніть увагу на зручність використання, масштаби виробництва та тип товарів, які ви плануєте виготовляти. Це допоможе вам зрозуміти, яку швейну машину вибрати.
- Оверлок. Незамінний, коли потрібно обробити крайові зрізи тканини. Існує два види оверлоків: триниткові й комбіновані (можуть працювати у дво- і тринитковому режимах). Для домашнього виробництва цілком достатньо першого типу.
- Термопрес для сублімації. Якщо говорити про оздоблювальні пристрої, термопрес — ідеальний варіант для нанесення принту на тканину. Таке обладнання може бути різних розмірів, що зручно як для великого виробництва, так і для домашнього використання. Купуючи, зверніть увагу на рівномірний розподіл нагріву по притискній подушці термопреса.
- Вишивальна машина. Вже давно не обов’язково вишивати вручну. Існують спеціальні машини, які здатні швидко зробити якісну вишивку на одязі, аксесуарах та навіть на взутті. Вони можуть бути одноголові, двоголові й багатоголові. При виборі зверніть увагу на кількість операцій, яку здатна виконувати машинка і на її швидкість.
Щоб текстильний бізнес приносив гроші та клієнтів, варто виважено підійти до вибору обладнання. Крім наведених вище видів пристроїв, є велика кількість інших машин, які необхідні для текстильної промисловості. Почніть з базового обладнання і поступово розширюйте його кількість для прибуткового бізнесу. Ми щиро бажаємо успіхів у вашій справі, та впевнені, що у вас все вийде!
За допомогу у підготовці статті дякуємо компанії “Рікома” — українському представнику виробника Ricoma Corporation (США).