Дніпрянин Муразі Мчедлідзе програв у втішній сутичці за «бронзу»

Останнім серед представників України на Олімпійських іграх в Парижі виступав борець вільного стилю у ваговій категорії до 97кг Муразі Мчедлідзе.

Напередодні наш спортсмен в 1/8 фіналу переміг бронзового призера останніх двох чемпіонатів світу Ібрагіма Чіфчі з Туреччини (5:1), але поступився в 1/4 грузину Гіві Мачарашвілі (0:11). Вихід останнього у фінал дозволив українцеві продовжити боротьбу за бронзу.
Сьогодні 30-річний спортсмен з Дніпра у втішній сутичці взяв гору над Ніколаасом Де Ланге з ПАР (5:3), і до пʼєдесталу залишався один крок, але зробити його не дозволив чинний віцечемпіон світу та Європи Магомедхан Магомедов з Азербайджану (0:10)
Пʼяте місце, яке посів Мчедлідзе у підсумку, стало найкращим результатом для наших представників у вільній боротьбі на Іграх в Парижі.